سردار شاهرخی:

سردار شاهرخی:

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) گفت: امروز هرجا که اسلام در خطر باشد ما در آنجا حضور می یابیم و با رهنمود های امام خامنه ای در ماموریت های پیش رو انجام وظیفه خواهیم کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اردویی سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین، سردار محمد شاهرخی فرمانده سپاه صاحب الامر عجل الله تعالی فرجه الشریف استان قزوین با حضور در بین رزمندگان سپاه صاحب الامر، با اشاره به پیروزی شکوهمند  انقلاب اسلامی و صدور پیام انقلاب در جهان بیان کرد: بعد از پیدایش انقلاب اسلامی استکبار جهانی احساس خطر کرد و با روش هایی از جمله ترور شخصیت های انقلاب، ایجاد آشوب های داخلی، 8سال جنگ تحمیلی و در قدم نهایی تهاجم فرهنگی به مقابله با انقلاب اسلامی پرداخت ولی نتوانست به اهداف خود دست یابد و هر روز پیام انقلاب برای آزادی خواهان روشنتر می شود.

وی تشریح کرد: تشکیل حزب الله لبنان و پیروزی آن در جنگ 33 روزه با اسرائیل، تشکیل جهاد اسلامی و شکست جنگ های 22 روزه غزه که با شکست اسرائیل همراه بود، همه این ها نتیجه تاثیر انقلاب اسلامی و صدور آن در منطقه است.

این مقام میئول توضیح داد:  امروز استکبار جهانی برای مقابله با جریان مقاومت دست به جنگ های نیابتی از طریق عمال خود در منطقه و حمایت از تروریست ها زده است.

شاهرخی افزود: دشمنان با به راه انداختن جنگ در یمن، سوریه و عراق در صدد تضعیف این محور هستند ولی به لطف خداوند امروز بعد از گذشت 5سال محور مقاومت با قدرت تمام در میدان های مختلف پیروز شده است که آزادسازی حلب یکی از مهمترین این پیروزی ها می باشد.

فرمانده سپاه صاحب الامر(عج) تشریح کرد: همه شما بسیجیان باید آمادگی های لازم را از نظر جسمی و معنوی داشته باشید.

وی ادامه داد: باید مسیر درست را بشناسید و با صبوری و اتکا به خداوند در این مسیر ثابت قدم بمانید، باور قلبی به خداوند باید در کردار و رفتار شما وجود داشته باشد و با این شعور در مقابل سختی ها مقاومت کنید.

شاهرخی ابراز کرد: همیشه خود را در محضر خداوند قرار دهید تا اینکه هیچ سختی نتواند بر شما غلبه پیدا کند، امروز هرجا که اسلام در خطر باشد ما در آنجا حضور می یابیم و با رهنمود های امام خامنه ای  در ماموریت های پیش رو انجام وظیفه خواهیم کرد.

https://qazvin.koolebar.ir/node/291

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.