مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین:

همه ما نسبت به کشور و هویت‌مان مسئولیم

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) قزوین اذعان کرد: به نظر می‌رسد که امروز مرکز فرماندهی ما در مسائل فرهنگی، وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهد لذا طبق گفته پیامبر اکرم(ص) همه ما در مقابل جامعه خود مسئولیم و باید در مقابل تصمیمات غلط ایستاده و خود حل کننده این معضل و خلا در جامعه باشیم.

حجت‌الاسلام علی معبودی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه حضرت صاحب‌الامر(عج) قزوین، در گفت و گوی اختصاصی با روابط عمومی سازمان اردویی , راهیان نور و گردشگری در قزوین، پیرامون بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوع آتش به اختیاری در مسئله فرهنگ اظهار کرد: موضوع آتش به اختیاری موضوعی است که بیشتر در مسائل نظامی و زمانی که فرمانده ارتباطش با فرمانده اصلی قطع می‌شود، موجودیت داشته و اتفاق می‌افتد.

وی ادامه داد: این مسئله در زمانی که سیستم فرماندهی توانایی اداره مجموعه را نداشته باشد و یا مسائلی رخ دهد که سیستم فرماندهی توانایی لازم را برای ساماندهی زیرمجموعه‌هایش نداشته باشد صادر می‌شود تا هر فرماندهی بنا به صلاحدید در حیطه مسئولیتی خود وارد عمل شده و اقدامات لازم را انجام دهد.

این مسئول توضیح داد: به نظر می‌رسد که امروز مرکز فرماندهی ما در مسائل فرهنگی، وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهد لذا طبق گفته پیامبر اکرم(ص) همه ما در مقابل جامعه خود مسئولیم و باید در مقابل تصمیمات غلط ایستاده و خود حل کننده این معضل و خلا در جامعه باشیم.

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه سپاه صاحب‌الامر(عج) تبیین کرد:امروز نیروها باید بر اساس وظیفه‌شان وارد شده و از ابعاد فرهنگی کشور که هویت ما را تشکیل می‌دهد، صیانت کنند.

وی در ادامه به اهمیت توجه همه مردم و مسئولین به مسائل سیاسی و اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: همه مردم باید هوشیار بوده و اگر خدایی نکرده اشتباهی در حوزه سیاسی و یا اقتصادی کشور رخ داد به وظیفه خود عمل نموده و عکس‌العملی شایسته از خود نشان دهند.

این مسئول در خاتمه متذکر شد: بیانات مقام معظم رهبری در خصوص آتش به اختیاری در مسائل فرهنگی مطابق با عقل و شرع و صلاح کشور بوده و به هیچ وجه قانون شکنی نیست.

https://qazvin.koolebar.ir/node/733

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
کپچا
لطفا به این سوال برای جلوگیری از ارسال اسپم پاسخ دهید.
پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)
Answer this question to verify that you are not a spam robot.